להלן תמצאו סיכומים לבגרות במספר נושאים שונים. עוד סיכומים לבגרות בתחומים נוספים יעלו במרוצת הזמן ואתם מוזמנים לחזור ולבקר בכדי לראות אילו סיכומים לבגרות יש כאן שעשויים לשרת אתכם בלימודים לקראת בחינות הבגרות.

סיכומים בספרות לבגרות: נכון לעכשיו כוללים הסיכומים לבגרות בספרות רק את פרק השירה שכולל את שירת ימי הביניים, שירת ביאליק , סיפור קצר ובקרוב תצטרף גם שירה מודרנית. עוד סיכומים לבגרות בספרות יעלו בקרוב.

סיכומים לבגרות בתנ"ך: הסיכומים לבגרות בתנ"ך מכסים את מרבית הנושאים של הבגרות בתנ"ך על פי תוכנית הלימודים ומבנה בחינת הבגרות בתנ"ך. הסיכומים כוללים את נושאי מלכים ונביאים,  עלילות הראשית,  חוק וחברה במקראאדם וגורלו בספרות החוכמה ו-חיי הפרט והכלל בראי השירה. תוכלו לבקר גם בעמוד הראשי של בגרות בתנ"ך למידע ומיקוד.

סיכומים לבגרות בהיסטוריה א: כוללים את נושאי "מעם מקדש לעם הספר" ובהם גלות בבל ושיבת ציון, ההלניזם בארץ ישראל, גורל עם ישראל לאחר חורבן בית המקדש, הלאומיות בישראל ובעמים ותולדות הציונות בראשית דרכה. ראה גם מאגר מידע בנושא בגרות בהיסטוריה א’

סיכומים לבגרות בהיסטוריה ב: הסיכומים לבגרות בהיסטוריה ב אף הם כוללים את מרבית חומר הלימוד לקראת בחינת הבגרות בהיסטוריה עוד לפני המיקוד. הסיכומים לבגרות בהיסטוריה חוברו ממקורות שונים והם כוללים את הנושאים של תולדות ישראל והעמים בין שתי מלחמות העולם, שנות השלושים והרקע למלחמת העולם השנייה, השואה, המאבק להקמת מדינה יהודית ותת נושאים נוספים הרלוונטיים לבגרות בהיסטוריה. ראה גם מאגר מורחב אודות בגרות בהיסטוריה ב’

לכלל הסיכומים בהיסטוריה ראה העמוד בגרות בהיסטוריה.

סיכומים לבגרות באזרחות: כאן תמצאו סיכומים באזרחות לבגרות המכסים את הנושאים העיקריים של החומר לקראת בחינת הבגרות באזרחות ובהם הפרק אודות לאום ומדינת לאום וכן הגישות השונות לאופייה של מדינת ישראל. כמו כן כוללים הסיכומים את הפרקים אודות: מאפייניה של ישראל כמדינה יהודית, הגדרות וגישות של המדינה הדמוקרטית. כמו כן כוללים הסיכומים באזרחות את הנושאים של עקרונות המשטר הדמוקרטי וכן זכויות האדם והאזרח. הסיכומים באזרחות מלווים בקישורים לחומר הרחבה וכן בטבלת סיכום כל החומר לבגרות באזרחות ומבנה בחינת הבגרות באזרחות. ראה גם מאגר מורחב אודות בגרות באזרחות כולל סיכומים ומיקודים.

סיכומים לבגרות בביולוגיה הכוללים את נושאי אקולוגיהביולוגיה של גוף האדם, והתא.

סיכומים לבגרות בפסיכולוגיה 

סיכומים לבגרות בסוציולוגיה כולל הפרקים: תרבותקבוצההמשפחהזהות ותהליך החיברות

סיכומים לבגרות במחשבת ישראל כולל מאגר מושגים במחשבת ישראל

סיכומים נוספים יעלו בעתיד' סיכומים נוספים ניתן למצוא באתר סיכומים

הסיכומים לבגרות בתחומי הלימוד השונים חוברו על בסיס חומרי הלימוד לבחינת הבגרות ותוכניות הלימוד לבגרות עוד לפני פרסום המיקוד. לפני שימוש בסיכומים לבגרות ממולץ לברר מהו המיקוד לאותו מועד בחינה. הסיכומים לבגרות הם ברמה גבוהה אך כמובן שכל שימוש בסיכומים לבגרות הוא על אחריות הלומד בלבד ואין האתר אחראי בשום צורה להצלחה שלכם במבחן הבגרות. אנחנו רק מספקים את הסיכומים, אתם צריכים לעשות את הלמידה.