בליבם של הלימוד והכתיבה האקדמיים עומדים המאמרים. סטודנט ממוצע במדעי הרוח והחברה יתבקש לקרוא במהלך התואר הראשון שלו למעלה ממאה מאמרים ולמעלה ממאתיים במהלך התואר השני. אך לעיתים אורכם הרב של המאמרים אינו מאפשר קריאה ממצה שלהם נוכח הזמן, לעיתים איננו בטוחים האם זהו המאמר שאכן ייסייע לנו בעבודה ולעיתים המאמרים פשוט אינם מעניינים דיים על מנת שנקדיש להם את הזמן שהם דורשים.

מלבד סיכומי קורסים תוכלו למצוא באתר שלנו מאגר עצום והולך וגדל של סיכומי ותקצירי מאמרים בתחומים שונים, בעיקר ממדעי הרוח והחברה. באתר כיום ישנם קרוב ל-1,000 סיכומים ותקצירים של מאמרים והזרוע עוד נטויה. מאגר המאמרים יכול לסייע לכם במילוי חובות הקריאה לקורסים שונים. סיכומי המאמרים יכולים גם להיות מועילים מאוד בעת כתיבת עבודה כאשר אתם מחפשים מאמר בנושא מסוים על מנת שיתרום לרעיון שלכם או שסתם ינפח מעט את הביבליוגרפיה.

את סיכומי המאמרים חילקנו על פי נושאי לימוד וכן על פי אופי המאמרים. כאן תמצאו המון מאמרים בתחומי הסוציולוגיה, הפילוסופיה, מדעי המדינה ותקשרות וכן בנושאים נוספים. כמו כן חילקנו את המאמרים על פי מאמרים קלאסיים של כותבים ידועי שם ומאמרים הנחשבים למכוננים בתחומם. סיכומי מאמרים אחרים הם כאלו הסוקרים תופעות היסטוריות כלשהן. כמו כן תמצאו להלן קטגוריה של סיכומי מאמרים מתודולוגיים העוסקים בדיון אודות המחקר או הדיון האקדמי עצמו. בנוסף בנינו קטגוריה של סיכומי מאמרים במגדר וכן סיכומי מאמרים העוסקים בחברה הישראלית. ככל שפרויקט טקסטולוגיה ימשיך אנו נמשיך גם להוסיף קטגוריות של סיכומי מאמרים לשימושם ונוחיותם של הלומדים.

סיכומי מאמרים בתקשורת – תקשורת המונים

סיכומי מאמרים במדעי המדינה

סיכומי מאמרים בסוציולוגיה

סיכומי מאמרים באנתרופולוגיה

סיכומי מאמרים בחינוך

סיכומי מאמרים קלאסיים

סיכומי מאמרים בתיאוריה ביקורתית ומרקסיזם

סיכומי מאמרים במגדר ופמיניזם

סיכומי מאמרים בחברה הישראלית

סיכומי מאמרים על ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית

סיכומי מאמרים מתודולוגיים ופרוגרמטיים

סיכומי מאמרים במשפטים

סיכומי מאמרים כללי

הערה חשובה: עשינו כמיטב יכולתנו על מנת לבנות מערכת נוחה לשיטוט ואיתור של סיכומי ותקצירי מאמרים. אך המערכת עדיין אינה מושלמת. אנחנו ממליצים מאוד לעשות שימוש בפונקציית החיפוש של האתר על מנת לאתר סיכום של מאמר ספציפי או על מנת לאתר סיכום או תקציר מאמר בתחום מסוים בו אתם מחפשים מקורות. תוכלו גם להשתמש בתגית של סיכום מאמר או הקטגוריה של סיכום מאמרים על מנת לייעל את החיפוש.