במשך שנים אנחנו, קבוצה קטנה של חברים (למעשה 3+כמה נספחים) השקענו בינינו אלפי שעות בבניית אתר, תכנות, עיצוב, כתיבה, איסוף מקורות, עריכה, ארגון, קישור והפצה של אתר טקסטולוגיה.

הזמן שלוקח להעלות עמוד תוכן לאתר, כולל כתיבה ו\או עריכה ועניינים לוגיסטיים, עומד על בין 10 דקות לשעה ולעיתים אף יותר. אם נביא בחשבון שבאתר יש כמעט 5,000 עמודים נוכל לקבל פרספקטיבה על מידת ההשקעה שהוא דורש עוד לפני כל הזמן שלוקח התכנות וניהול האתר. ההשקעה לא נגמרת בזה כי לאתר יש עלויות אחזקה של כמה מאות שקלים יפים בשנה.

כדי לאפשר את המשך הפעילות של האתר מבלי שנפשוט רגל הצבנו בו פרסומות. אנחנו ממש לא אוהבים את זה. גם כי אנחנו לא אוהבים פרסומות וגם כי הן בתכל'ס לא באמת מכניסות הרבה. אבל כרגע אין ברירה.

כאן אתם נכנסים לתמונה. מאוד היינו רוצים להאמין ולחיות בעולם בו נדיבות מתוגמלת על ידי נדיבות, עולם של קארמה ו"שלח לחמך…". אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים כי אנחנו מאמינים בו וחושבים שהוא חשוב, אבל מאוד היינו רוצים גם לקבל עליו תמורה שתעזור לנו להמשיך בו. כל החומרים באתר ניתנים חינם לגמרי ומעולם לא דרשנו שקל מאדם שרצה ללמוד משהו חדש בעזרתנו, אבל אנחנו כן מבקשים וחושבים שזה הוגן. אז פתחו את הלב ואת הכיס ותנו לנו אפילו משהו סמלי בשביל ההרגשה הטובה. אם אתם נותנים טיפ למי שמגיש לכם את האוכל אין סיבה שלא לנדב כמה שקלים בעבור מי שמגיש לכם את המידע. אנחנו מתחייבים שביום בו נפח התרומות יגיע רק לשליש מההכנסות מפרסום אנחנו נוריד את הפרסומות מהאתר.

תודה רבה מקרב לב!